Stół VERSO HS
2022-09-25

Przedstawiamy Państwu stół VERSO HS służący do produkcji okien przesuwnych typu HS.

Ze względu na trend wśród projektantów na coraz to większe przeszklenia i otwieranie przestrzeni tarasowych, rosną gabaryty konstrukcji produkowany przez producentów okien i drzwi.

Większe gabaryty okien powodują spore trudności podczas składania konstrukcji przez pracowników. Do tej pory wiązało się to z podkładaniem dodatkowych podpór montażowych do stołów co z kolei powodowało niestabilność składanej konstrukcji oraz brak precyzji podczas składania. Gdy już się jedna udało skręcić takie okno powstawał kolejny problem z postawieniem konstrukcji do pionu i odstawieniem na magazyn, często taka operacja wiązała się z zaangażowaniem co najmniej czterech pracowników i niebezpieczeństwem uszkodzenia konstrukcji oraz utraty zdrowia pracowników w wyniku podnoszenia.

Wychodząc na przeciw tym problemom opracowaliśmy specjalny stół montażowy VERSO HS rozwiązujący wszystkie w/w problemy. Dzięki modułowej konstrukcji i możliwości dostosowania do gabarytu okna poprzez rozsunięcie samego stołu w górę w zakresie 2000-3200 mm i bok w zakresie 2000-4000 mm oraz zastosowaniu dwóch bocznych baz jezdnych na szynach zlicowanych z blatem stołu oraz możliwością rozsunięcia do szerokości 6000mm gwarantujemy stabilność i precyzję podczas montażu. Postawienie konstrukcji do pionu nie stanowi już żadnego problemu, stół wyposażony jest w siłownik które postawią do pionu każdą konstrukcję o masie do 400kg a system łap i zabezpieczeń zagwarantują bezpieczeństwo pracowników. Natomiast w odstawieniu konstrukcji na magazyn pomogą dedykowane wózki transportowe NANO HS.

Brak danych
Brak danych