Dział Projektowy

Nasz zespół stanowią wykwalifikowani konstruktorzy, technolodzy, specjaliści w dziedzinie Lean Manufacturing oraz trener Kaizen. Łączymy wizję wyrobu klienta z naszym doświadczeniem.

Służymy pełnym doradztwem w zakresie logistyki produkcyjnej. Począwszy od zaplanowania procesu lub jego mapowania, po wyposażenie go w odpowiednie rozwiązania logistyczne – rozwiązania, które  od podstaw zaprojektujemy zgodnie z wizją oraz potrzebami i możliwościami klienta.

Pracujemy na wysoko wyspecjalizowanym oprogramowaniu Solid Works 3D CAD, co pozwala na łatwiejsze wizualizowanie pomysłów, dzięki możliwości tworzenia, prezentowania, a nawet animowania projektów w trzech wymiarach.

Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość, innowacyjne rozwiązania oraz optymalizację linii produkcyjnych. Naszym celem jest eliminowanie marnotrawstwa w procesie produkcyjnym tj. wysokich zapasów, czasów oczekiwania, nadprodukcji,  zbędnych ruchów,  błędów i braków, przestojów maszyn,  częstych transportów.

Wizytówką naszej działalności są  zrealizowane projekty w kraju oraz zagranicą. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji >>

Kontakt

 

Reimpex-Meesenburg Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 11

68-200 Żary

tel: +48 68 363 28 00

fax: +48 68 363 28 28

godziny pracy: 8:00-16:00

NIP: PL9280009690